Blog

Sylwia i Jędrek

Sylwia i Jędrek

Dzś wpis wyjątkowy, bo zdjęcia bardzo świeże, więc emocje jeszcze do końca nie opadły 🙂 W tym sezonie postanowiliśmy popracować nad organizacją swojej pracy, żeby przyspieszyć oddanie materiałów i póki co idzie nam bardzo dobrze, bo od ślubu Sylwii i Jędrka nie minęło jeszcze nawet półtora tygodnia a zdjęcia są już skończone 🙂 (więcej…)

Sesja poślubna – Karpacz i Praga

sesja ślubna Praga

Sesja poślubna – Karpacz i Praga

Dziś chcielibyśmy pokazać Wam zdjęcia z jednej z naszych najdłużej trwających sesji 🙂 Z Marysią i Michałem wybraliśmy się na sesji do Pragi, stwierdziliśmy, że warto zrobić jeszcze jakieś zdjęcia po drodze, więc postanowiliśmy pojechać przez Karpacz. Tam właśnie zrobiliśmy część zdjęć pierwszego dnia, później jeszcze przez dwa dni byliśmy w Pradze, gdzie powstała reszta ujęć. W takim towarzystwie, jakie zagwarantowali nam Marysia i Michał, spędziliśmy cudowny czas. Pomimo tego, że przez sporą część sesji towarzyszył nam deszcz, wszystko wyszło lepiej niż myśleliśmy 🙂 Zapraszamy do galerii! 

(więcej…)

Teledysk ślubny – Stine & Bjørn, Hotel Bazar Poznań

 

Poprzedni rok nie szczędził nam wyjątkowych zleceń weselnych. Nie brakowało weekendów, które dostarczały nam nowych doświadczeń, a wręcz wyzwań.

Taki właśnie był ślub Stine i Bjørna, norweskiej pary, która postanowiła zorganizować swój wyjątkowy dzień w naszym kraju.

(więcej…)