fotograf i kamerzysta na wesele Poznań, fotografia ślubna Poznań, film ślubny Poznań

Cześć,

dziękujemy za odwiedziny na naszej stronie i bardzo nam miło, że chcecie się dowiedzieć o nas nieco więcej.

Mamy na imię Sabina oraz Maciej  i jesteśmy odpowiedzialni za wszystko co tutaj oglądacie.

Niemal zawsze pracujemy razem – we dwoje jest zawsze lepiej i raźniej :)

Specjalnością Sabiny jest fotografia, Maciej natomiast zajmuje się filmowaniem (zanim filmy wciągnęły go na dobre, również zajmował się fotografią).

Zdarza się, że jesteśmy pytani o to, jak doszło do tego, że zajmujemy się się fotografią i filmowaniem na ślubach – cóż, bardzo byśmy chcieli mieć jakąś ciekawą historię na tę okoliczność, np. że Sabina urodziła się aparatem w ręku albo Macieja trafił piorun i od tego czasu wiecznie by tylko filmował, budził się w środku nocy i liczył obiektywy…Nic z tych rzeczy. Po prostu oboje bardzo lubimy tę pracę i trudno nam wyobrazić sobie inną. Wygląda też na to, że naszym klientom bardzo podobają się efekty :)Poza tym w pewien sposób poprzez fotografię doszło do tego, że się poznaliśmy, więc chyba coś w tym jest!

Oprócz wspólnej pracy, oboje lubimy podróże oraz dobrą kuchnię a najbardziej ich połączenie, czyli podróże, z których znaczna część budżetu jest zostawiana w rozmaitych restauracjach, kawiarniach, tawernach, barach na plaży, u sprzedawców kokosów, w lokalnych browarach, lokalach na szczycie tropikalnej góry, gdzie zawozi nas ciężarówka eufemistycznie nazywana przez kierowcę taksówką, czy też u ludzi, którzy teoretycznie nie prowadzą żadnej gastronomii, ale po miłej rozmowie i za kilkaset rupii zapraszają nas na ucztę lokalnej kuchni.

Sabina ma prawdziwy talent i od zawsze lubiła rysować, malować, układać kwiaty, fryzury i chyba wszystko, gdzie liczy się harmonia kształtów i barw a także ogromny upór we wszystkim na czym jej zależy. www.konsystencja.pl   to jej strona z makijażami i fryzurami oraz florystyką, trochę przykurzona, ponieważ bardziej skupia się na fotografii, ale wciąż dzwonią kobiety, które niemalże nie wyjdą za mąż, jeśli nie zajmie się nimi Sabina ;)

Dodatkowo jest uzależniona od herbaty – jeśli ją gdzieś zapraszasz, to możesz być pewien, że chętnie napije się herbaty, może z uprzejmości nie poprosi od razu, ale z każdą minutą usycha a jej organizm coraz bardziej domaga się naparu. Po prostu bardzo lubi herbatę!

Maciej w wolnym czasie warzy domowe piwo. Brzmi jak ferment, którego nie chciałbyś się napić, ale w rzeczywistości jest całkiem smaczne i uwaga – smakuje jak piwo, a nawet lepiej niż jakieś sklepowe piwsko. Latem lubi odpoczywać podczas łowienia ryb.

Każdego roku przynajmniej raz odwiedzamy Kretę, to nasze ulubione miejsce na wypoczynek, gdzie mamy tyle słońca, ile chcemy (a nawet więcej, dużo dużo więcej niż kiedykolwiek byśmy chcieli). W domu ćwiczymy taktykę w tradycyjnej greckiej grze w tryktraka, marzy nam się wygrana z brodatym Grekiem, żeby zobaczyć jego minę.

W pracy podczas ślubów najważniejsze jest dla nas, by nie kreować rzeczywistości, ale zachować ją taką, jaką jest – na tym polega jej piękno i wyjątkowość. Najlepszym komplementem, jaki otrzymujemy od naszych par młodych jest to, że byliśmy niewidoczni podczas ich ślubu, a mimo to udało nam się uchwycić tak wiele pięknych momentów.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie Waszego ślubu – jeśli macie blisko, to możecie nas odwiedzić w naszym mieszkaniu w Poznaniu – wystarczy się umówić. Jeśli macie daleko to nie problem, pracujemy wszędzie tam, gdzie są fajne pary młode :)

Sabina i Maciej