O nas

Witamy serdecznie,fotografia ślubna Poznań, fotograf ślubny Poznań, sesja ślubna Poznań, fotograf na ślub Poznań, fotograf na wesele Poznań, kamerzysta ślubny poznań, foto video Poznań, filmowanie ślubów Poznań, film ślubny Poznań, zdjęcia ślubne Poznań

zajmujemy się profesjonalnie fotografią oraz filmowaniem. Nasza specjalność to fotografia ślubna oraz film ślubny. Najczęściej pracujemy w duecie a w razie potrzeby współpracujemy z dodatkowym operatorem i fotografem. Naszym rodzinnym miastem jest Poznań, jednak usługi ślubne oferujemy na terenie całego kraju a także zagranicą.

Ślub jest dniem, który chcemy zapamiętać jak najlepiej, a wszystko dzieje się tak szybko wokół nas. Aż chciałoby się zatrzymać czas i mieć go dosyć, aby napatrzeć się własnemu szczęściu. Zebrać dobre wspomnienia na zapas, w podróż przez dalsze życie.

Fotograf ślubny pomoże Wam ocalić od zapomnienia dzień, na który czekaliście całe życie. To fascynujące, jak wiele emocji potrafi przywołać jedno zdjęcie. Wystarczy otworzyć rodzinny album ślubny – każde zdjęcie to opowieść, każda fotografia to część naszej tożsamości. Dlatego tak ważna jest decyzja kim będzie Wasz fotograf na ślub.

Fotografia to jednak nie wszystko, na zdjęciach nie uchwycimy Waszego drżącego głosu podczas wypowiadania słów przysięgi, nie pokażemy dynamiki podczas pierwszego tańca, głosu Waszych bliskich… Film ślubny pokaże to wszystko, czego nie można zachować na zdjęciach. Zdjęcia ze ślubu wraz z filmem ślubnym tworzą piękną uzupełniającą się historię, nie należy tych dwóch form rozdzielać a jeśli już decydujecie się jedynie na jedną z nich, to warto zrobić to świadomie, żeby niczego nie żałować.  To właśnie dzięki uchwyconym momentom każda najcenniejsza chwila z Waszego najpiękniejszego dnia pozostanie Wam na długie lata.

Mamy duże doświadczenie z fotografowaniem oraz filmowaniem ślubów i mimo tego, że każdy z nich jest inny, to zawsze staramy się, by zdjęcia ślubne czy film wyszły jak najlepsze.  W naszej branży działamy ponad 5 lat. Staramy się o perfekcję techniczną; dbamy o doskonałą ostrość, nasycenie barw, harmonię i siłę obrazu oraz o stabilne i płynne ujęcia. Jednocześnie szukamy żywych emocji i decydujących momentów w dnifotografia ślubna Poznań, film ślubny Poznań, fotograf ślubny Poznań, film ślubny Poznań, kamerzysta ślubny poznań, zdjęcia ślubne Poznań, fotograf na wesele Poznańu Waszego ślubu. Uważnie przyglądamy się wszystkiemu wokół, by nic nas nie ominęło, równocześnie staramy się być dyskretni i niezauważalni.

Jako fotograf  ślubny tworzymy kadry, które chwytają za serce. Jako kamerzysta ślubny nagrywamy ujęcia, których widok wzrusza. Dzięki pomysłowości i determinacji, aby znaleźć najlepszy kadr sprawiamy, że każdy moment z Waszego dnia wraca do życia podczas przeglądania zdjęć ślubnych oraz oglądania Waszego filmu ślubnego, tak jak go zapamiętaliście.

Jesteśmy szczęśliwi będąc z Wami podczas tego szczególnego dnia, to dla nas zaszczyt i wielka odpowiedzialność.

 

Osoby, które zamieszkują Poznań i najbliższe okolice zapraszamy do kontaktu by umówić się na spotkanie u nas i pomówić o tym, co chcielibyście utrwalić na zdjęciach ślubnych oraz Waszym filmie z dnia ślubu. Jeśli nie macie możliwości pojawienia się na spotkaniu, to wszystkie szczegóły możemy omówić drogą internetową.

Jako Wasz kamerzysta oraz fotograf na ślub i wesele zapewniamy, że Wasze wspomnienia są bezpieczne w naszych rękach a film ślubny będzie pamiątką, do której niejeden raz chętnie wrócicie 🙂

Niczego nie życzylibyśmy sobie tak bardzo jak tego, by zdjęcia z Waszego ślubu nieustannie przypominały Wam o miłości, jaką siebie darzycie, jaką macie wspaniała rodzinę oraz przyjaciół a film ślubny wzruszał Was do łez.

Zwykle pracujemy we dwójkę, oferując Wam zdjęcia  wykonane przez dwóch
fotografów, film ślubny wykonany przez dwójkę operatorów lub foto video – wówczas fotograf ślubny skupia się na pięknych zdjęciach a operator video tworzy dynamiczne ujęcia. Najlepiej, gdy ten sam moment pokazany jest z dwóch różnych perspektyw – zapewnia to piękny i dynamiczny film ślubny. Przy wyborze oferty foto video można również wybrać opcję z drugim operatorem i/ lub drugim fotografem – zyskujecie wtedy więcej zdjęć oraz bardziej różnorodne ujęcia w filmie. Podczas przysięgi małżeńskiej możemy w całości skupić się na Was z jednoczesnym uwzględnieniem reakcji Waszych najbliższych.

 

Pracujemy nafotografia weselna Poznań, fotograf ślub Poznań, fotograf wesele Poznań,fotografia ślubna Poznań, film ślubny Poznań, fotograf ślubny Poznań, film ślubny Poznań, kamerzysta ślubny poznań, zdjęcia ślubne Poznań, fotograf na wesele Poznań terenie całego kraju, naszym rodzinnym miastem jest Poznań. Zdjęcia ślubne, film ślubny, sesje plenerowe czy narzeczeńskie wykonujemy także zagranicą. Zrealizujemy dla Was reportaż fotograficzny z dnia ślubu, film ślubny, oferujemy także gustownie wykonane foto-książki, fotograficzne sesje plenerowe, podziękowania dla rodziców oraz filmy narzeczeńskie i poślubne, teledysk ślubny. Poza usługami ślubnymi oferujemy również sesje rodzinne, dziecięce, kobiece, które możemy wykonać w naszym studio fotograficznym (Poznań).

Pozdrawiamy,

Sabina i Maciej

Zapraszamy do kontaktu:

foto@pietrzynski.com.pl

+48 732 762 470

 

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Data ślubu (wymagane)

Miejsce ślubu i wesela

Zakres usług
Pakiet fotografia i filmTylko filmTylko fotografia

Treść wiadomości (wymagane)

Jak wyglądały oświadczyny? 🙂