Blog

Podziękowania dla rodziców – Daria i Bartek

Nie mogliśmy się doczekać, aby pochwalić się  Wam wyjątkowym filmem z podziękowaniami dla rodziców zrealizowanym z naszą tegoroczną parą, fantastycznymi ludźmi – Darią i Bartkiem.

Zdecydowali się włożyć wiele serca we własną narrację filmu, gdzie swoimi słowami dziękują  najbliższym osobom.

Film jest bardzo osobisty i potrafi chwycić za serce, nawet my sami wzruszaliśmy się podczas realizacji, a podczas prezentacji w dniu ślubu wywołał prawdziwy potok łez.

Jesteśmy wdzięczni, że dzięki uprzejmości pary młodej mamy możliwość publikacji, zapraszamy do oglądania, uszykujcie sobie chusteczki ;)

Film ślubny Poznań – galeria

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Nasz Facebook

Sesja poślubna w starej szklarni – Zuza i Szymon

sesja ślubna w starej szklarni, fotograf ślubny Grodzisk Wielkopolski, film ślubny Poznań, sesja poślubna Poznań, teledysk ślubny Poznań

Sesja poślubna w starej szklarni – Zuza i Szymon

Niedawno publikowaliśmy na blogu wpis ze zdjęciami ślubnymi Zuzy i Szymona a także ich teledysk. Wesele odbyło się niedaleko Grodziska Wielkopolskiego w Siedlisku Józefówka. Teraz przyszła pora na zdjęcia z sesji poślubnej – Zuza i Szymon wybrali miejsce idealnie pasujące do stylu wesela – miało być dużo zieleni, naturalnie i pięknie – decyzja padła na teren ze starymi szklarniami. (więcej…)