Film ślubny – Iza&Wojtek

Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia teledysku ślubnego Izy i Wojtka

Wesele odbyło się w Restauracji Chałupa. Jest to wyjątkowe miejsce w sielskim stylu w Szczecinie ale zacznijmy od początku…

Za sprawą polecania przez pary młode swoim znajomym podróżujemy w coraz to nowe miejsca, tak też trafiliśmy do Izy i Wojtka, których z Poznaniem łączy tylko to, że tutejsza Ikea jest bliżej niż ta w Berlinie i czasem zajrzą do nas na zakupy :)

Nowożeńców poznaliśmy dopiero w dniu ich ślubu, podczas przygotowań na sali ślubnej. Pyło to dosyć zabawne, ponieważ w pewnym momencie Wojtek podszedł do nas i zapytał coś w stylu „Hej, a Wy chyba jesteście naszymi filmowcami..?” – menadżer sali, miał niezły ubaw.

Wcześniej kontaktowaliśmy się tylko mailowo i telefonicznie (akurat nic nie było potrzebne z Ikei) i wiedzieliśmy, że będzie to fajna para, a spotkanie na żywo potwierdziło nasze przekonanie. Iza i Urzekło nas jacy są wyluzowani, naturalni i spontaniczni – takich klientów lubimy najbardziej!

Taka atmosfera towarzyszyła nam cały dzień począwszy od przygotowań, na których nie brakowało żartów i śmiechu. Następnie w kościele, jak sami zobaczycie na filmie, Wojtek próbował pocałować Izę do końca nie wiedząc czy to aby najlepszy moment. Natomiast, gdy na weselu zobaczyliśmy jak Wojtek żongluje ziemniakami przy „wjeździe szynki” i jak oboje cieszą się każdą chwilą wesela wiedzieliśmy, że ten film będzie wyjątkowy – dzięki wyjątkowym ludziom.

Po szalonym weselu, brakowało nam w tym filmie czegoś więc umówiliśmy się jeszcze na nagrania plenerowe. Tak się złożyło, że mieliśmy w tym sezonie kolejne wesele w Stargardzie pod Szczecinem więc wszystko doskonale się złożyło, a pogoda trafiła nam się idealna. Wojtek jeździ na motorze więc nie mogło zabraknąć tego elementu, jak to on ujął, wspólne pokonywanie zakrętów jest najlepsze :)

Było to dla nas nowe doświadczenie, kiedy trzeba zgrać dwa pojazdy, co prawda z małą prędkością ale na tyle aby nagrać ujęcia do filmu :)

Nie przedłużamy już i zachęcamy do obejrzenia efektów naszej pracy, na pewno Wy także polubicie Izę i Wojtka!

 

Film ślubny Poznań – galeria

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Nasz Facebook

Tagi: Fotografia ślubna Poznań, fotograf ślubny Poznań, film ślubny Poznań, fotografia i film Poznań, filmowanie Poznań, zdjęcia ślubne Poznań, film ze ślubu Poznań, kamerzysta na wesele Poznań, kamerzysta na ślub Poznań, kamerzysta na wesele Poznań, fotograf na ślub Poznań, fotograf na wesele Poznań, foto video Poznań, sesja ślubna Poznań, sesja plenerowa Poznań, sesja poślubna Poznań, teledysk ślubny Poznań, fotograf ślubny Szczecin, film ślubny Szczecin, foto video Szczecin, kamerzysta na ślub Szczecin, kamerzysta na wesele Szczecin