Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Wam długo wyczekiwany klip ślubny Marysi i Michała.

Nasza przygoda z tą Parą zaczęła się od nagrania podziękowań dla rodziców, już wtedy przekonaliśmy się, że będzie nam się świetnie współpracować, że mamy do czynienia z bardzo sympatycznymi, serdecznymi ludźmi :) Z drugiej strony, narzeczeni byli zachwyceni filmem dla rodziców i mieli pewność, że będą spokojni o film i zdjęcia z wesela. Tak to już działa dlatego zawsze polecamy taki film lub sesję jeszcze przed ślubem.

Podziękowania dla rodziców nagrywaliśmy w Poznaniu przy jeziorze Maltańskim.

Ślub odbył się w Sieradzu gdzie mieszka Para Młoda, kawałek od naszego Poznania ale takie, a nawet dłuższe dojazdy to dla nas norma :)

Kościół: Parafia rzymskokatolicka pw. Wszystkich Świętych, Kolegiacka w Sieradzu

Sala: Hotel Klimczak w Sieradzu

Zespół weselny: REMIX

Dziękujemy serdecznie obsłudze sali za ugoszczenie nas przy stoliku „za sceną” wraz z zespołem weselnym. Piszemy o ugoszczeniu ponieważ faktycznie czuliśmy się bardziej jak goście, a nie obsługa. Kelnerzy szybcy i uprzejmi – dopytywali się czy nie chcemy aby dokładki obiadu, a może herbatę przynieść, kawę, a czy z mlekiem. Zawsze pomocni i uśmiechnięci – super serdeczna obsługa, wielkie dzięki! Brawo dla tych Państwa!

Kolejne słowa uznania dla zespołu REMIX, nikt nie musiał tego wieczora namawiać do zabawy, parkiet był wręcz okupowany, a zespół nie odpuszczał i grał z wielką werwą. Wykonanie piosenek na bardzo wysokim poziomie, wiele utworów brzmiało nawet lepiej niż w oryginale, piękne granie z prawdziwą pasją, a przede wszystkim dryg do występu na weselu czyli z humorem i polotem :)

Dodatkowym smaczkiem był występ zespołu w ogrodzie podczas puszczania balonów po zachodzie słońca.

Polecamy i podobnie jak w przypadku sali, mamy nadzieje, że jeszcze się zobaczymy na innych weselach :)

 

Po ślubie umówiliśmy się z Parą Młodą na sesję plenerową, która trwała aż trzy dni… Pierwszy dzień spędziliśmy w Karpaczu, zdjęcia i film wykonaliśmy podczas spaceru górskim szlakiem. Nie mogliśmy sobie wybrać pogody, a akurat trafiła nam się mglista aura oraz miejscami lekki deszcz, i wiecie co? Byliśmy zachwyceni! Poza momentami, kiedy musieliśmy chować aparat pod kurtką aby nie zamokły… Walczyliśmy o ujęcia do filmu i zdjęcia do ostatnich chwil dziennego światła, a na koniec zaszliśmy do schroniska górskiego na zasłużoną kwaśnicę. Do miasta schodziliśmy już po ciemku.

Kolejny dzień spędziliśmy w drodze do Pragi, udało nam się wykonać trochę zdjęć i ujęć do filmu podczas wieczornego spaceru po mieście ale większa część sesji miała miejsce nazajutrz. Szukaliśmy kadrów tocząc nierówną walkę z hordami turystów, chcąc czy nie chcąc, staliśmy się jedną z miejskich atrakcji tego dnia ponieważ robiąc sesję na Moście Karola w Pradze nie ma innego wyjścia ;) Błądziliśmy też (w pozytywnym znaczeniu) po mniej uczęszczanych zakątkach miasta, gdzie można było nieco odetchnąć.

Nie sposób zmieścić wszystkie te wydarzenia w krótkim teledysku, nawet godzinny film ślubny aż kipi od przepięknych ujęć z przygotowań ślubnych oraz hucznego wesela, wszystko to przeplatane różnorodnymi ujęciami z 3-dniowej sesji zdjęciowej.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku, który jest esencją tych chwil, miłego oglądania!

 

 

Film ślubny Poznań – galeria

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Nasz Facebook

Tagi: Fotografia ślubna Poznań, fotograf ślubny Poznań, film ślubny Poznań, fotografia i film Poznań, filmowanie Poznań, zdjęcia ślubne Poznań, film ze ślubu Poznań, kamerzysta na wesele Poznań, kamerzysta na ślub Poznań, kamerzysta na wesele Poznań, fotograf na ślub Poznań, fotograf na wesele Poznań, foto video Poznań, sesja ślubna Poznań, sesja plenerowa Poznań, sesja poślubna Poznań, teledysk ślubny Poznań