Film ślubny – randka

Zapraszam Was do obejrzenia krótkiego filmu 'love story’ wykonanego przy okazji sesji narzeczeńskiej, w rolach głównych Marcin i Paulina.

Przy takich realizacjach jak film narzeczeński staram się jak mogę aby utrzymać luźną atmosferę, pracować szybko i nie kazać na siebie czekać. Jest to moment kiedy Para ma okazję 'oswoić’ się z obiektywem (czyt. obcym gościem, który ma za nimi łazić) i stworzyć obrazek żywego, nieskrępowanego ciężką suknią i garniturem, uczucia.

Nie będę ukrywał, że mieliśmy niezły ubaw nagrywając ujęcie do tego filmu, jestem wielkim szczęściarzem, że moi klienci to ludzie wyluzowani i dystansem do siebie, dziękuję Wam!

Film ten został wyświetlony podczas wesela wraz z podziękowaniami dla rodziców, reakcje oglądających, zwłaszcza rodziców – fantastyczne!

Muszę Wam zdradzić, że kilka ujęć wykonaliśmy spontanicznie (pluszaki) potwierdzając zasadę, że poza twardym planem, co i jak, trzeba mieć cały czas otwarte oczy i koncepcję.

Ujęcia wykonane na terenie i dzięki uprzejmości Dziewiczej Bazy w Czerwonaku – jest bardzo fajne miejsce na rodzinny wypad.

Makijaż oraz fryzurę wykonała niezawodna Sabina Piechaczyk www.konsystencja.pl

Jeśli interesuje Was wykonanie takiego filmu, odsyłam do oferty.

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Film ślubny Poznań – galeria