Fotograf na wesele: Weronika i Paweł

fotograf na wesele Poznań, Wiśniowy Sad, sala ślubna Poznań, sala weselna, fotograf na ślub, fotografia ślubna, fotograf ślubny Poznań, fotograf Poznań

 

Ślub Weroniki i Pawła odbył się w przepiękny sierpniowy dzień, pogoda była wymarzona na wesele :) Oczywiście dla mnie, jako fotografa na wesele, była to również miła niespodzianka, bo odrobina słońca i brak deszczu zawsze sprzyja udanym ujęciom :) 

Zaczęliśmy od fotografowania przygotowań u Pawła, później u Weroniki. Panna Młoda dostała tego dnia list od swojego Ukochanego – był to przepiękny gest :) Nie wiem, co Paweł napisał, ale po reakcji Weroniki mogłem wywnioskować, że list był dowodem głębokiej miłości i wielkiego szacunku :)

Ślub odbył się w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Chrystusa Sługi w Poznaniu. Piękna ceremonia była udekorowana śpiewem znajomych Pary Młodej. Miło się patrzy, kiedy rodzina i znajomi oddają tyle serca, by ślub dwojga zakochanych był naprawdę wyjątkowy. Fotograf ślubny zawsze dokłada wszelkich starań, by wyszukać i uchwycić te wyjątkowe i niepowtarzalne chwile :)

A teraz kilkadziesiąt zdjęć z przygotowań, ślubu i wesela tej cudownej pary :)

Na wesele Para Młoda i goście udali się do Restauracji Wiśniowy Sad. Tam Weronika i Paweł, zapatrzeni w siebie, wykonali swój pierwszy taniec, któremu uroku dodał dym, bańki i odbijające się w nich kolorowe światła. Wyglądali, jakby zapomnieli o całym świecie :)

Ceremonia ślubu:
Parafia Rzymskokatolicka pw. Chrystusa Sługi
ul. Macieja Palacza 7, Poznań

Wesele:
Restauracja Wiśniowy Sad
Głogowska 261, Poznań

Fotograf na wesele:
Maciej Pietrzyński