Fotografia ślubna – wesele Moniki i Jarvisa

 

fotografia ślubna, fotografia slubna poznan, fotograf na slub poznan, fotograf na wesele poznan, fotograf slubny poznan, zdjęcia ze slubu poznan, zdjecia slubne poznan, album slubny poznan, fotoalbum poznan, fotoksiazka poznan, zdjecia z wesela, fotograf poznan, film slubny poznan, filmowanie poznan, kamerzysta slubny poznan, teledysk slubny poznan, sesja slubna poznan, filmowanie slubu poznan, sesja narzeczenska poznan, fotografia i film slubny poznan, klip slubny poznan, fotograf slubny gdansk, fotograf slubny warszawa, fotograf slubny wroclaw, fotograf slubny krakow

Przed Wami reportaż z krótkiej uroczystości weselnej Moniki i Jarvisa, polsko-kolumbijskiej pary młodej. Ceremonia ślubna odbyła się w Londynie natomiast wesela dla rodziny w Polsce, w Poznaniu – dom weselny Juna. Fotografia ślubna w tym przypadku ograniczyła się do samego krótkiego wesela, wierzcie mi jednak i przyjrzyjcie się na zdjęciach, że latynoski temperament udzielił się wszystkim gościom i jako fotograf miałem co robić.

Na weselu obecne było wiele dzieci, dla których przygotowane były ciągle oblegane piłkarzyki. Młodzież chętnie też brała udział w zabawach weselnych, szczególnie natomiast zaznaczyła się na zdjęciach z wesela, jak i w mojej pamięci, para dzieci, która w piękny sposób naśladowała prawdziwą parę młodą.

fotografia slubna poznan, fotograf na slub poznan, fotograf na wesele poznan, fotograf slubny poznan, zdjęcia ze slubu poznan, zdjecia slubne poznan, album slubny poznan, fotoalbum poznan, fotoksiazka poznan, zdjecia z wesela, fotograf poznan, film slubny poznan, filmowanie poznan, kamerzysta slubny poznan, teledysk slubny poznan, sesja slubna poznan, filmowanie slubu poznan, sesja narzeczenska poznan, fotografia i film slubny poznan, klip slubny poznan, fotograf slubny gdansk, fotograf slubny warszawa, fotograf slubny wroclaw, fotograf slubny krakow

Fotografia ślubna z wesela Monika i Jarvisa utrzymana jest w kolorystyce analogowych odbitek, mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu te barwy i tony – wiem, że jest wiele Par dla, których fotografia ślubna powinna mieć właśnie takie, budzące miłe wspomnienia domowego albumu, kolory.

Jak zwykle zapraszam Was na facebooka  pietrzynski.com.pl – Fotografia Ślubna Poznań gdzie znajdziecie najnowsze zdjęcia i aktualizacje.

Miłego oglądania!

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Film ślubny Poznań – galeria