Pałac Krześlice

pałac Krześlice, pałac w Krześlicach, miejsce na wesele, ślub cywilny w plenerze, Poznań, Poznań i okolice, Wielkopolska, sala weselna, wesele w namiocie, pawilon weselny, dworek na ślub, fotografia ślubna poznań, fotograf poznań, fotograf na ślub i wesele, film ślubny Poznań, filmowanie Poznań, kamerzysta na ślub Poznań

Parom Młodym zainteresowanym wyjątkowym miejscem na organizację ślubu i wesela serdecznie polecam Pałac w Krześlicach, niedaleko moich rodzinnych Pobiedzisk. Nie jest to ciasny dworek lecz przestronny, obrośnięty bluszczem pałac z prawdziwego zdarzenia o ciekawej architekturze. Ślub, który tam niedawno fotografowałem w całości zorganizowany był w Pałacu – w ogrodzie odbyła się ceremonia, na sali były stoły, natomiast tańce w namiocie tuż obok Pałacu.

Organizacja całego ślubu w jednym miejscu jest wielkim udogodnieniem, dodatkowo Krześlice dysponują sporą ilością miejsc noclegowych dzięki czemu zaproszeni goście nigdzie nie muszą jeździć. Obsługa jest szalenie miła i pomocna! Jest to miejsce niezwykłe i szczególnie godne polecenia, zwłaszcza jeśli chcecie aby Wasz ślub był nietypowy. Unikalna atmosfera starych murów, zabytkowego wyposażenia i fakt, że miejsce to jest na uboczu, osłonięte ogrodem sprawia, że pokochacie się Pałac Krześlice! Jeśli sprawdzicie opinie na temat pałacu, wszędzie przeczytacie, że jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju i także ja mogę to potwierdzić. 

Mam przyjemność zaprezentować Wam kilka przy okazji także kilka zdjęć z uroczystości Edyta i Marcina, ślubu na łonie natury w parku Pałacu w Krześlicach. Droga z miejsca zaślubin na salę to kilkanaście metrów, mijając po drodze pawilon taneczny – wygodniej chyba się nie da. Makijaż, fryzura i dekoracje to dzieło niezawodnej Konsystencji.

Oprawą muzyczną zajął się Hubert Pauszek. Jest to zręczny DJ i facet, którego trudno nie polubić. Nie odwala fuszerki tylko na serio troszczy się o każdy detal aby zabawa była szampańska i każdy miał do czego potańczyć. Wydobędzie dla Was ulubiony utwór choćby miał go zgrywać ze starego filmu na taśmie VHS, taki to właśnie DJ.

 

Możliwość wyprawienia ślubu w Pałacu powinna szczególnie zainteresować Pary Młode planujące ślub cywilny. Poznańska Waga i jej otoczenie nie musi podobać się każdemu tymczasem Pałac Krześlice to sceneria jak z bajki.

Takie otoczenie ale też niesamowita bryła pałacu jak i jego wnętrze to prawdziwy raj dla fotografa ślubnego. Dosłownie każdy kąt jest pięknym tłem do zdjęć, warto nadmienić pałac jest też dostępny jako miejsce sesji poślubnej.

Zainteresowanych ofertą Pałacu w Krześlicach odsyłam do ich strony: www.palackrzeslice.pl i mam nadzieję, że moja opinia pomoże Wam dokonać wyboru.

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Film ślubny Poznań – galeria