Zapraszamy Was do obejrzenia coraz bardziej popularnej atrakcji na weselu, jaką są podziękowania dla rodziców w formie filmu. Nagranie filmu realizujemy przed ślubem w bezstresowej atmosferze, często w otoczeniu przyrody, dzięki czemu można się wyluzować podczas nagrania. Podobnie,, jak w przypadku sesji narzeczeńskiej, podziękowania dla rodziców, są okazją, by oswoić się z obecnością fotografa ślubnego czy kamerzysty.

Ten konkretny film był nagrywany z udziałem Magdy i Przemka w Poznaniu nad Jeziorem Strzeszyńskim, gdzie istnieje możliwość wynajęcia łódki, z której to możliwości chętnie skorzystaliśmy. Typowy film zawierający podziękowania dla rodziców został tutaj połączony z filmem narzeczeńskim. Istnieje także możliwość dodania prezentacji zdjęć z rodzinnych albumów pary młodej, tworząc wzruszający efekt finalny.

Kiedy omawiamy z parami realizacje takiego filmu doradzamy aby nie polegać jedynie na spontanicznym nagrywaniu lecz stworzyć zarys i plan kolejnych ujęć. Dzięki temu nie mamy rozczarowań, a w wypadku filmu Magdy i Przemka, mogliśmy zawczasu zaplanować ujęcia z łódką, balonami oraz ręcznie wycinanymi literami tworzącymi podziękowanie rodzicom.

Zawsze powtarzam, że spontaniczność jest ważna ale tak w wypadku filmu z podziękowaniami dla rodziców, a później najważniejszego dnia jakim jest ślub, dobry plan i omówienie poszczególnych elementów to podstawa.

Najlepsze rady dla Par podczas nagrywania?

Nie udawać, nie robić na siłę czegoś co do Was nie pasuje, być sobą i mieć odrobinę cierpliwości. Idealnie jeśli nagrywanie jest dla Was rozrywką, robicie przed kamerą coś co Was bawi i nic Was nie goni. Zaplanujcie nagranie tak żeby mieć więcej czasu niż trzeba i najważniejsze – włóżcie w to kawał serducha!

Potwierdzeniem naszych wspólnych starań była projekcja podczas wesela, która dostarczyła wszystkim wiele radości a dla rodziców była niezapomnianym prezentem.

Zapraszamy do oglądania oraz na naszą stronę na facebooku gdzie znajdziecie nowości:

www.fb.me/pietrzynski.m

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Film ślubny Poznań – galeria