Zapraszam do obejrzenia animacji stworzonej z fotografii ślubnych z podkładem muzycznym, którą oferują swoim klientom.

Jest to nowoczesny i wygodny sposób na przywołanie wspomnień ze ślubu jak i podzielenia się zdjęciami z rodziną, na przykład podczas świąt czy też spotkań rodzinnych. Film można umieścić na portalu Youtube lub dowolnym innym, takim jak portale społecznościowe np. Facebook.

Taka prezentacja zdjęć ślubnych pozwoli cieszyć się zdjęciami ze ślubu na nowo, a gdy zechcecie oglądać zdjęcia w sposób tradycyjny zawsze możecie wrócić do tradycyjnego przeglądania plików.

Przypominam, że oferuję Parze Młodej wszystkie zdjęcia wykonane w czasie ślubu i jest to naprawdę duża ilość , która z pewnością zaspokoi nawet największy apatyt na zdjęcia. Z tego jednak powodu do prezentacji, podobnie jak do albumu ślubnego wybierane są najbardziej znaczące zdjęcia. Tak samo jak w przypadku albumu, Para Młoda ma oczywiście możliwość wyboru zdjęć, które znajdą się w tej nowoczesnej pamiątce, jaką jest prezentacja zdjęć ze ślubu w formie animacji z podkładem muzycznym.

fotografia ślubna poznań, fotograf poznań, prezentacja zdjęć ze ślubu fotografia-slubna-poznan-fotograf-slubny-fotograf-na-wesele-fotograf-poznan

Jest jest dynamiczna, w pełni animowana prezentacja zdjęć ślubnych, jakiej jeszcze nie widzieliście. Jeśli nie lubicie przeglądać zdjęć ręcznie, a standardowe prezentacje nudzą Was, są za szybkie lub za wolne, jest to coś dla Was! Usiądźcie wygodnie i podziwiajcie swoje zdjęcia w nowej odsłonie, uwierzcie mi – będziecie zachwyceni! Mówię to z przekonaniem, widziałem bowiem bardzo pozytywne reakcje Par Młodych. Prezentacja zdjęć ślubnych jest także gotowa do umieszczenia na serwisach społecznościowych, tak aby Wasi znajomi, rodzina i goście weselni również podziwiali tę efektowną prezentację.

 

Prezentacja zdjęć ślubnych – animacja

Zapraszam do obejrzenia pokazu zdjęć:

https://www.youtube.com/watch?v=y4VsOTOt7e4

Na Wasze życzenie mogę umieścić w prezentacji dowolny tekst: na początku, jako narrację czy też jako napisy końcowe.   Zapraszam do kierowania zapytań o reportaż ślubny i skorzystania z tej usługi, więcej informacji w ofercie.

Zapraszam na mój Facebook gdzie znajdziecie więcej animacji ze zdjęć.

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Film ślubny Poznań – galeria