DSLR, film ślubny, Film ślubny Poznań, filmowanie, filmowanie Poznań, filmowanie ślubu Poznań, filmowanie wesela Poznań, fotograf na ślub Poznań, fotograf na wesele Poznań, fotograf ślubny Poznań, fotografia ślubna Poznań, kamerzysta, kamerzysta ślubny Poznań, plener ślubny, sesja fotograficzna poznań, sesja narzeczeńska, sesja plenerowa, sesja zdjęciowa, sesje zdjęciowe Poznań

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji plenerowej Marcina i Paulina. Sesja narzeczeńska została wykonana w ten sam dzień co sesja filmowa dzięki czemu wszystko zostało zrealizowane sprawnie, a całość jest jednostajna stylistycznie.

Ponadto na koniec nagraliśmy podziękowania dla rodziców, wyświetlone później podczas wesela.

Miejscem wykonania poniższych zdjęć była Dziewicza Góra w Czerwonaku pod Poznaniem.

Sesja narzeczeńska jest okazją aby nieco lepiej poznać klientów i vice versa, dzięki czemu w dniu ślubu nie jesteśmy dla siebie obcymi ludźmi, wiele Par Młodych otwarcie przyznaje, że taka sesja przed ślubem to okazja aby oswoić się z obiektywem. Jak zwykle  'oswajanie’ to nie trwało długo i jeśli nie widać tego na poniższych zdjęciach to z pewnością na filmie można dostrzec wyluzowanie i nieskrępowane wyrazy uczucia między narzeczonymi. Zawsze powtarzam, że umiejętność szybkiego zjednywania sobie ludzi, otwartość i pogoda ducha to równie ważne cechy u fotografa ślubnego co sama technika fotografowania i poczucie estetyki. Dlatego właśnie uwielbiam pracę fotografa ślubnego.

Nie będę ukrywał, że czas spędzony z Parą Młodą przed ślubem pomaga mi na bardziej indywidualne podejście, pewną perspektywę w fotografowaniu ich ślubu. Już nie jest to kolejna Para Młoda lecz Paulina i Marcin, ludzie, których nieco znam, słyszałem kilka anegdot z ich wspólnej znajomości, dostrzegam unikalną więź między nimi.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej zostały wplecione w pokaz archiwalnych zdjęć dostarczonych przez Parę Młodą, dzięki czemu podczas wesela udaliśmy się w krótką podróż w czasie, zakończoną podziękowaniami dla rodziców.

Film ślubny połączony z sesją zdjęciową to dobry pomysł aby mieć nie tylko pamiątkę formie zdjęć ale też wideo, wykonane w relatywnie szybkim czasie, a dzięki połączeniu aby usług można liczyć na rabat. Oczywiście obie części, filmową jak i fotograficzną realizuję ze taką samą staranności.

Dodam jeszcze, że  narzeczeni wybrali na motyw przewodni sesji, romantyczne, wspólnie spędzone popołudnie… Zawsze jestem jednak wrażliwy na sugestie moich klientów i na ich życzenie mogę zrealizować sesję tematyczną, w formie teledysku muzycznego czy też wzorowaną na hollywoodzkiej produkcji. Jeśli zajdzie taka potrzeba zdjęcia można udać się na zdjęcia poza Poznań czy też w bardziej egzotyczne miejsca, a filmowanie rozciągnąć na więcej niż jeden dzień. Ważne aby sesja narzeczeńska, ślubna czy też  film dobrze oddawał osobowość ludzi w nim ukazanych, uczucie które ich łączy.

Sesja narzeczeńska – Poznań

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Film ślubny Poznań – galeria