Sesja plenerowa Huberta i Kasi

 

sesja plenerowa, sesja w plenerze, sesja poślubna, sesja poślubna Poznań, fotografia slubna poznan, fotograf na slub poznan, fotograf na wesele poznan, fotograf slubny poznan, zdjęcia ze slubu poznan, zdjecia slubne poznan, album slubny poznan, fotoalbum poznan, fotoksiazka poznan, zdjecia z wesela, fotograf poznan, film slubny poznan, filmowanie poznan, kamerzysta slubny poznan, teledysk slubny poznan, sesja slubna poznan, filmowanie slubu poznan, sesja narzeczenska poznan, fotografia i film slubny poznan, klip slubny poznan, fotograf slubny gdansk, fotograf slubny warszawa, fotograf slubny wroclaw, fotograf slubny krakow

Przed Wami sesja plenerowa Kasi i Huberta zrealizowana w różnorodnych lokalizacjach w przeciągu kilku godzin. Miejscem sesji były kolejno: pole zboża w okolicach Poznania, kawiarnia przy Starówce jak i sam Stary Rynek, a na koniec tereny zielone miasta Poznań.

Para Młoda wybrała 6 godzinną sesję w plenerze. Gorąco polecam tę opcje ponieważ nie czując presji czasu można wykonać zdjęcia w kilku różnorodnych lokalizacjach i uchwycić wiele zdawkowych ujęć do albumu ślubnego. Nie ukrywam, że projektując album często połowa jego objętości to właśnie zdjęcia z sesji poślubnej. Nic dziwnego – sesja plenerowa to okazja aby uwiecznić Parę i uczucie, które ją scala, bez pośpiechu i zabiegania właściwego dla samego dnia ślubu. Oczywiście reportaż ślubny ma swoją magię ulotnego momentu, to nieco dwa odrębne światy. Dlatego też sesja plenerowa nie powinna być wykonywana w pośpiechu, tak aby nowożeńcy mieli sposobność nacieszyć się sobą, a ja jako fotograf miał możliwość zachować na zdjęciach momenty kiedy zdają się nie widzieć świata poza sobą.

Więcej zdjęć z sesji plenerowych mojego autorstwa znajdziecie oczywiście w dziale Portfolio.

Aktualne zdjęcia i informacje jak zwykle na moim Facebooku.

Oczywiście Poznań i okolice, czy też ogólnie nasz piękny kraj jest bardzo malowniczy, atoli prawdziwą gratką jest zagraniczna sesja poślubna. Nowe doznania, mnóstwo wolnego czasu i poczucie wolności na Waszych wakacjach gwarantują cudowną atmosferę do zdjęć, nie wspominając o widokach i ekscytujących miejscach jako tło Waszych fotografii.

Jeśli planujecie wakacje lub zagraniczną podróż poślubną, macie sposobność aby uwiecznić Wasze uczucie w niecodziennej scenerii przez profesjonalnego fotografa oraz na filmie. Wymarzone miejsca to Praga, Budapeszt czy też Paryż, a także polecane przeze mnie greckie wyspy, Kreta lub Santorini. Piszcie do mnie aby dowiedzieć się więcej jak może wyglądać Wasza zagraniczna sesja plenerowa oraz jej koszty (podpowiedź: mniej niż Wam się wydaje).

Już wkrótce opublikujemy specjalną ofertę na sesje zagraniczne.

Snując marzenia o piaszczystych plażach i turkusowej wodzie, zapraszam Was na niemniej urocze zdjęcia z sesji plenerowej w Poznaniu i okolicach :)

 

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Film ślubny Poznań – galeria