Sesja zdjęciowa wieczór panieński

fotograf poznań, fotografia slubna poznań, fotograf ślubny poznań, sesja zdjęciowa wieczór panieński, studio fotograficzne poznań, sesja na prezent, wieczór panieński poznań, fotograf na ślub poznań, fotograf na wesele poznań, filmowanie poznań, kamerzysta poznań, film ślubny poznań

Sesja zdjęciowa w wieczór panieński to idealne połączenie – dobra zabawa i pamiątka.

Niedawno byłem częścią całkiem fajnego procederu. Przyszła Panna Młoda, Magda, otrzymała od swoich koleżanek instrukcje aby udać się pod podany, nieznany jej adres. Okazało się, że jest to zakład fryzjerski gdzie zrobiono jej fryzurę pin-up oraz dostała informację by udać się na miejsce, gdzie wykonano odpowiedni makijaż. W międzyczasie koleżanki zostawiły u mnie kilka strojów, podebranych podstępem od naszej bohaterki, która ukończywszy make-up i zrobiona na bóstwo udała się do mnie na sesję zdjęciową. Tak naprawdę do końca nie wiedziała czego się spodziewać, podając przed domofon hasło „chcę być piękna dla męża”. Po bardzo fajnej sesji, Magda ruszyła dalej, na wieczór panieński, a ja wciąż jestem pod wrażeniem przemyślności i organizacji koleżanek aby sprawić Magdzie niespodziankę, brawo dziewczyny!

Stylizacja pin-up to częsty motyw sesji zdjęciowe, wszystko jednak zależny od wyobraźni, sesję można zorganizować nie tylko w studio ale też w plenerze, ciekawym wnętrzu lub też domu klienta.

Do najciekawszych miejsc na sesję nalezą: jezioro lub łąka o wchodzie bądź też o zachodzie słońca, dworek czy też pałac, a także wnętrza po-industrialne. Każda klienta może liczyć na indywidualne podejście także pod względem doboru makijażu, fryzury oraz garderoby.

Taka sesja zdjęciowa wieczór panieński może być pomysłem na indywidualną sesję przyszłej Panny Młodej lub też wspólne szaleństwo z koleżankami.

Zanim wybierzecie się wspólnie na klubowe szaleństwo jakie oferuje Wam Poznań, możecie umówić się na wspólną sesję zdjęciową w moim atelier. Sesja zdjęciowa wieczór panieński na pewno będzie znakomitym początkiem imprezy.

Zapraszam przyszłe Panny Młode, a także ich koleżanki do rezerwacji terminów na sesję zdjęciową.

Sesja zdjęciowa wieczór panieński

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Film ślubny Poznań – galeria