wesele w pałacu, ślub w plenerze, ślub w pałacu, pałąc na wesele Poznań, dworek na wesele Poznań, sesja ślubna, fotografia ślubna Poznań, fotograf ślubny Poznań, fotograf na wesele Poznań, fotograf na ślub Poznań, film ślubny Poznań, kamerzysta Poznań, kamerzysta na ślub Poznań, filmowanie na ślubie Poznań, zdjęcia ślubne Poznań, sesja plenerowa Poznań, sesja poślubna Poznań, sesja zdjęciowa Poznań, filmowiec ślubny Poznań, filmowiec na ślub Poznań, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne Poznań

Wesele w pałacu, sposób na wyjątkową uroczystość.

Wesele w pałacu lub dworku ma szczególny wdzięk, wśród starych murów i okolicznej zieleni można cofnąć się w czasie, a już na pewno trochę zatrzymać ten czas i cieszyć się niecodzienną uroczystością.

Więcej o samym pałacu Krześlice możecie przeczytać w moim poprzednim wpisie oraz oficjalnej stronie pałacu.

Przed Wami wybór zdjęć ze ślubu Edyty i Marcina. Galeria powinna zainteresować szczególnie tych, którzy planują wesele w pałacu lub dworku.

Wszystkie wydarzenia w dniu ślubu miały miejsce w pałacu lub jego najbliższym otoczeniu, bardzo praktycznie i wygodne, ponieważ teren otoczony jest gęstym parkiem, co daje poczucie izolacji od zgiełku wielkich miast i codziennego pośpiechu. Goście weselni, podobnie jak młoda para mieli zapewniony nocleg w pałacowych wnętrzach – tylko pozazdrościć.

Swoją pracę zacząłem od przygotowań pary młodej, by niedługo potem zejść do pałacowego ogrodu, gdzie przygotowane były krzesła i dekoracje, a także altana, w której udzielono ślubu. Jestem bardzo rad z tego, że ostatnie zmiany przepisów ułatwiają organizować ślub cywilny  czy kościelny w plenerze, czy to we wnętrzach zabytkowego pałacu lub dworku albo na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni, jak to miało miejsce tutaj.

Zabawa taneczna odbywała się w namiocie obok pałacu, natomiast w samym jego wnętrzu, w największej sali, ustawione były stoły dla gości. W innym pomieszczeniu podczas wesela, przygotowany był kącik zabaw dla dzieci, których liczna gromada zaszczyciła tę uroczystość swoją dającą się we znaki obecnością.

Uwaga: na moment pisania tego wpisu, pałac w Krześlicach nie przyjmuje rezerwacji na organizację wesel, z moich informacji chodzi o kwestie przedłużenia dzierżawy lub zmianę właściciela obiektu. Jeśli jednak marzy Wam się wesele w pałacu to nie rezygnujcie! Pamiętajcie, że okolice Poznania obfitują w niejeden dworek i pałac na wesele. Nie szukając daleko, w tym roku odwiedzam z zamiarem wykonania fantastycznego reportażu, pałac w Czerniejewie, który serdecznie polecam.

Dekoracje, bukiet oraz makijaż panny młodej – Konsystencja

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 

Tym, którzy chcą być na bieżąco z naszą działalnością polecam odwiedziny na naszym Facebooku.

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Film ślubny Poznań – galeria