fotograf i kamerzysta na wesele Poznań, fotografia ślubna Poznań, film ślubny Poznań

Cześć,

dziękujemy za odwiedziny na naszej stronie i bardzo nam miło, że chcecie się dowiedzieć o nas nieco więcej.

Mamy na imię Sabina oraz Maciej  i jesteśmy odpowiedzialni za wszystko, co tutaj oglądacie.

Zdarza się, że jesteśmy pytani o to, jak doszło do tego, że zajmujemy się się fotografią na ślubach – cóż, bardzo byśmy chcieli mieć jakąś ciekawą historię na tę okoliczność, np. że Sabina urodziła się aparatem w ręku albo Macieja trafił piorun i od tego czasu wiecznie by tylko filmował, budził się w środku nocy i liczył obiektywy… Nic z tych rzeczy. Po prostu oboje bardzo lubimy tę pracę i trudno nam wyobrazić sobie inną. Wygląda też na to, że naszym klientom bardzo podobają się efekty :) Poza tym w pewien sposób poprzez fotografię doszło do tego, że się poznaliśmy, więc chyba coś w tym jest!

Oprócz wspólnej pracy, oboje lubimy podróże oraz dobrą kuchnię a najbardziej ich połączenie, czyli podróże, z których znaczna część budżetu jest zostawiana w rozmaitych restauracjach, kawiarniach, tawernach, barach na plaży, u sprzedawców kokosów, w lokalnych browarach, lokalach na szczycie tropikalnej góry, gdzie zawozi nas ciężarówka eufemistycznie nazywana przez kierowcę taksówką, czy też u ludzi, którzy teoretycznie nie prowadzą żadnej gastronomii, ale po miłej rozmowie i za kilkaset rupii zapraszają nas na ucztę lokalnej kuchni.

Sabina ma prawdziwy talent i od zawsze lubiła rysować, malować, układać kwiaty, fryzury i chyba wszystko, gdzie liczy się harmonia kształtów i barw a także ogromny upór we wszystkim na czym jej zależy. www.konsystencja.pl   to jej strona z makijażami i fryzurami oraz florystyką, trochę przykurzona, ponieważ bardziej skupia się na fotografii, ale wciąż dzwonią kobiety, które niemalże nie wyjdą za mąż, jeśli nie zajmie się nimi Sabina ;) Jej rysunki, które czasami ciężko odróżnić od zdjęć, zobaczycie tutaj: Instagram

Dodatkowo jest uzależniona od herbaty – jeśli ją gdzieś zapraszasz, to możesz być pewien, że chętnie napije się herbaty, może z uprzejmości nie poprosi od razu, ale z każdą minutą usycha a jej organizm coraz bardziej domaga się naparu. Po prostu bardzo lubi herbatę!

Maciej w wolnym czasie warzy domowe piwo. Brzmi jak ferment, którego nie chciałbyś się napić, ale w rzeczywistości jest całkiem smaczne i uwaga – smakuje jak piwo, a nawet lepiej niż jakieś sklepowe piwsko. Latem lubi odpoczywać podczas łowienia ryb, o ile znajdzie na to czas, bo musi zaopiekować się swoją pasieką, dzięki której ma tyle miodu, ile tylko zechce :) 

Każdego roku przynajmniej raz odwiedzamy Kretę, to nasze ulubione miejsce na wypoczynek, gdzie mamy tyle słońca, ile chcemy (a nawet więcej, dużo dużo więcej niż kiedykolwiek byśmy chcieli). W domu ćwiczymy taktykę w tradycyjnej greckiej grze w tryktraka, marzy nam się wygrana z brodatym Grekiem, żeby zobaczyć jego minę.

W pracy podczas ślubów najważniejsze jest dla nas, by nie kreować rzeczywistości, ale zachować ją taką, jaką jest – na tym polega jej piękno i wyjątkowość. Najlepszym komplementem, jaki otrzymujemy od naszych par młodych jest to, że byliśmy niewidoczni podczas ich ślubu, a mimo to udało nam się uchwycić tak wiele pięknych momentów.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie Waszego ślubu – jeśli macie blisko, to możecie nas odwiedzić w naszym mieszkaniu w Poznaniu – wystarczy się umówić. Jeśli macie daleko – to nie problem, pracujemy wszędzie tam, gdzie są fajne pary młode :)

Sabina i Maciej