fotografia ślubna Poznań i Wielkopolska, fotografia ślubna Konin

W lipcu odbył się ślub kolejnej pary – Magdy i Przemka. Jechaliśmy do nich poza Poznań, w okolice Konina, do Starego Miasta. Tym razem znowu zajęliśmy się zarówno fotografią ślubną jak i filmem :)

Reportaż przygotowań ślubnych zaczęliśmy u Magdy, później pojechaliśmy do Pana Młodego. Bardzo sympatyczna atmosfera w obu domach umilała nam czas :) Zawsze cieszy nas współpraca z takimi parami, u Magdy i Przemka mieliśmy wrażenie, że uśmiech nie schodził im z twarzy przez cały dzień (poza bardziej stresującymi momentami w dniu ślubu ;) )

Ceremonia odbyła się w Kościele pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Starym Mieście, wesele w Pensjonacie nad Zalewem. Pomimo niesamowitego upału goście cały czas wytrwale tańczyli, parkiet robił się pusty tylko w przerwach na posiłki.  Zasługą tego oczywiście był świetny zespół Tom i Band, który polecamy :) Ślub był piękny, zabawa weselna bardzo udana i na pewno na długo ją zapamiętamy.  A dla tych, którzy z różnych względów ją zapomnieli, kilka zdjęć ;)

Podczas wesela Magdy i Przemka został wyświetlony film z podziękowaniami dla rodziców, który nakręcaliśmy jakiś czas przed ślubem, reakcje rodziców były piękne – pełne uśmiechu a także wzruszeń :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=i5D2tr2TVdg

 

 

Fotografia ślubna Poznań – galeria

Film ślubny Poznań – galeria