Rajska sesja – Malediwy

W końcu udało nam się przygotować wpis ze zdjęciami, które mieliśmy okazję zrobić na Malediwach dla Rapher – przepięknej modelki mieszkającej na jednej z tych cudownych wysp :)

Na Malediwy pojechaliśmy w styczniu tego roku i tak nas zachwyciły, że po dwóch miesiącach wróciliśmy, żeby zrealizować tam sesję zdjęciową. Rapher poznaliśmy podczas naszego pierwszego pobytu, dlatego pomimo bardzo krótkiego czasu na wykonanie zdjęć, współpracowało nam się rewelacyjnie (no, może pomijając panującą tam temperaturę ;) )

Malediwy są według nas cudowne, po prostu przepiękne, dlatego jeśli zastanawiacie się nad podróżą poślubną w tych rejonach, to bardzo polecamy :)  Szczerze mówiąc, gdy za pierwszym razem jechaliśmy na Malediwy, to wybór na ten kierunek padł tylko z uwagi na pogodę – po prostu pobyt we wszystkich innych interesujących nas miejscach wiązał się z tym, że moglibyśmy  mieć bardzo niekorzystną pogodę (bardzo duże zachmurzenie i częste opady). Wybraliśmy więc Malediwy, które zawsze wydawały nam się nudnym kierunkiem, nadającym się tylko do leżenia na plaży i picia drinka. No i okazało się, że byliśmy w bardzo dużym błędzie, bo czas można tam spędzać aktywnie a życie podwodne było – według nas – o wiele bardziej interesujące niż na Seszelach. Poza obłędnymi kolorami wody we wszystkich odcieniach turkusu, soczystą zielenią i pięknymi plażami z białym piaskiem, Malediwy oferują też cudownych mieszkańców – tak pomocnych i uprzejmych ludzi spotkacie niemalże na każdym kroku. W niedługim czasie chcielibyśmy znowu tam lecieć, więc jeśli planujesz swoją podróż poślubną na Malediwach i szukasz fotografa, bo marzy Ci się sesja zdjęciowa, to napisz do nas :) Sesja poślubna wykonana na Malediwach na pewno będzie wspaniałą pamiątką :) Możemy zrealizować również krótki teledysk.

Jak tylko znajdziemy trochę czasu, to na pewno pokażemy więcej zdjęć z naszych wyjazdów :) A teraz zapraszamy do obejrzenia wybranych przez nas zdjęć z rajskiej sesji, którą wykonaliśmy dla Rapher :)